wnr_zari4
Přituhuje!

Nejen venku, ale i na vašich účtech.


Topná sezóna je za dveřmi!

Připravte se na ni!


Víte, co rozhoduje při volbě zateplení domu?

Účinnost, úspora a návratnost investice


Jak ušetřit 30% za energie?

Tak to by chtěl vědět každý!


Vědomostní kvíz

Co je to pěnové sklo A-Glass?


Chcete získat dotace?

 Poradíme Vám, jak je efektivně čerpat.


I váš dům potřebuje jarní úklid

Velikonoce se blíží a s nimi každoroční rituál - jarní…


ZATEPLETE STROP VAŠEHO DOMU A HNED ŠETŘÍTE ZA TOPENÍ!

Zvykli jsme si dopřát si ve svém bytě tepelné pohody. Co to…


Příliš drahé dutiny! Získali jsme tajný návod, jak ušetřit tisíce.

Člověk nemusí být zrovna ekonom, aby si spočítal, jak se to…


Nadělte si k Vánocům teplo?

Překvapilo vás, jak moc jste museli topit při příchodu…


Topíte, topíte a pořád hodně platíte? Už nemusíte!

Zimní počasí se blíží stále rychleji a začátek topné sezony…


I váš dům potřebuje jarní úklid

16.03.2015
obrázek ke článku I váš dům potřebuje jarní úklidVelikonoce se blíží a s nimi každoroční rituál - jarní úklid. Jistě, čas od času náš dům či byt volá po očistné kúře. A tak každoročně propuká ve většině domácností jarní šílenství. Okna, koberce, skříně, záclony – nic neunikne naší horečné aktivitě.

 

Kromě úklidu uvnitř v domě i venku musíme zkontrolovat jaké škody nám napáchala letošní zima. A nemusíme jít pro opravy dvakrát daleko. Stačí se podívat na střechu. Jestliže se uvolnilo pouze několik tašek nebo jestli nemáme potrhané podstřešní fólie. A když už jsme na střeše, tak proč tedy neudělat rovnou kompletní opravu střechy a zateplit strop.

 

Vybrat to nejlepší

Když už se pustíte do opravy střechy, měli byste udělat něco, co by mohlo zpříjemnit vaše bydlení v domě. Jedním praktickým nápadem a hlavně řešením je zateplení stropu, půdy, foukanou izolací MAGMARELAX®. MAGMARELAX® je vytvořen z kvalitních přírodních materiálů, které jsou zárukou kvalitního výsledku. Výborně tepelně izoluje, díky nerostnému původu odolává ohni, což výrazně zlepší požární odolnost domu. Vzdoruje vlhkosti, hlodavcům a plísním. Má dlouhou životnost – záruka 15 let. Celá realizace trvá 3-5 hodin, bez jakéhokoli hluku a nepořádku, za běžného chodu domácnosti.

 

Chytrá technologie zateplení

Jestliže máte ve stropě dutinu, můžete bez velkých stavebních úprav nafoukat izolaci přímo do ní. Stačí udělat jen pár otvorů do podlahy, které se po aplikaci zase uzavřou. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší skuliny a otvory bez tepelných mostů, kterými ucházel teplý vzduch z vytápěných místnostní, který představuje až třetinu vašich nákladů.

Moderní technologie také umožňují postavit naprosto rovnou podlahu a tu zaizolovat. Izolace MAGMARELAX® výrazně zvyšuje komfort bydlení. Tlumí hluk a v zimě chrání spodní místnosti před únikem tepla. Příkladem takového řešení na míru je stropní systém MAGMARELAX®.

Ten vytvoří  lehkou, přesnou, variabilní, vysoce únosnou, finančně nenáročnou a přesto moderní, ekologickou a krásnou podlahu. Je vytvořena z OSB desek za jeden den a následně se zafouká minerální izolací.

 

Chce to správný nápad

Snili jste někdy o letním bydlení na půdě? Půda přímo volá po přestavbě k trvalému nebo letnímu bydlení. Nepravidelné tvary a šikmé stěny popouštějí uzdu fantazii. Jaké skýtá možnosti! Jak si ten sen splnit?

Jarní úklid je možná ta správná chvíle, kdy lze spojit užitečné s příjemným. V časopisech je mnoho návodů, jak tento zapomenutý způsob bydlení oživit. Díky nové zateplené podlaze stropním systémem MAGMARELAX budete moci jej využít od jara až do podzimu. Ať už to bude malá dílna, relaxační koutek nebo ubytování vnoučat, když přijedou na prázdniny.

 

Kouzla nejsou žádné čáry

Proč tedy nevyužít příležitosti, kterou skýtá jarní úklid a neudělat investici do nového zateplené stropu, který vám ušetří desítky tisíc ročně. Pohodlí ucítíte nejen v zimě, ale i v letních měsících, kdy izolace pomůže zabránit prostoupení horka do obytných prostor.

 

Získejte zajímavé bonusy, které Vám systém MAGMARELAX nabízí a navíc 20% slevu!

 

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.